Informacje

CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy!

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

Praktyka płatna na stanowisku pracownika spedycji

Nr oferty:

Numer referencyjny:

Stanowisko:

Ilość stanowisk pracy / miejsc pracy:

1

Forma zatrudnienia:

praktyka

Wymagania:

  • student / absolwent studiów o kierunku Logistyka / Transport
  • dobra organizacja czasu, punktualność
  • umiejętność obsługi MS Office (szczególnie Excel oraz Power Point)
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • chęć rozwoju

Opis stanowiska pracy:

Podczas praktyki nabędziesz doświadcznia w zakresie:

  • organizacji całego procesu związanego ze spedycją: poszukiwania klientów, wystawiania ładunków, poszukiwania przewoźników, nawiązania relacji z klientem oraz z przewoźnikami
  • wystawiania zleceń dla klientów oraz przewoźników
  • obiegu dokumentów: CMR, listów przewozowych, dokumentów WZ

Zapewniamy firmowe szkolenie dotyczące obsługi używanych programów do m.in.: wystawiania zleceń, faktur.

Zakres obowiązków:

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Dodatkowe informacje:

Oferujemy:

‣ możliwość rozwoju w młodym zespole
‣ możliwość nauki i rozwoju
‣ przedłużenie współpracy po zakończonych praktykach / stażu

Termin ważności oferty – oferta ważna do:

0000-00-00

Pracodawca – nazwa:

Morska Agencja Gdynia sp. z o.o.

Pracodawca – kontakt:

Prosimy o wysyłanie aplikacji na adres e-mail: e.borowik@mag.pl

Kandydatów, zainteresowanych udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez naszą spółkę, prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez Morską Agencję Gdynia sp. z o.o. z siedzibą przy ul. T. Wendy 15, 81-341 Gdynia, zawartych w niniejszym CV na potrzeby obecnego oraz podobnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji będą przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie będą usuwane, a dane osobowe kandydatów nie będą przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Wyślij CV i list motywacyjny pokaż formularz

W celu utrudnienia rozsyłania spamu przez automaty, proszę rozwiązać proste zadanie matematyczne. Dla przykładu: 2+1 daje 3.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Nasi partnerzy

Kontakt

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,

41-300 Dąbrowa Górnicza

tel: 32 295-93-29

e-mail: abk@wsb.edu.pl