Informacje

CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy!

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

Praktyki w Manpower

Nr oferty:

Numer referencyjny:

Stanowisko:

Ilość stanowisk pracy / miejsc pracy:

1

Forma zatrudnienia:

praktyka

Wymagania:

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Prawdziwej motywacji oraz chęci do działania i uczenia się nowych rzeczy w obszarze rekrutacji
  • Determinacji w dążeniu do celu oraz pozytywnego nastawienia
  • Inicjatywy w pozyskiwaniu Kandydatów
  • Chęci rozwoju w branży HR w agencji rekrutacyjnej

Opis stanowiska pracy:

Zakres obowiązków:

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów
i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada 40 agencji i jest obecny w 25 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą
i outplacement.

Jako Praktykant/ka będziesz:

  • Wspierać w realizacji interesujące projekty rekrutacyjne
  • Rozwijać swoją wiedzę związaną z technikami rekrutacyjnymi
  • Szkolić swoje kompetencje biznesowe
  • Ściśle współpracować z Konsultantami na każdym etapie prowadzonych rekrutacji

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Dodatkowe informacje:

Nasza organizacja oferuje:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej agencji doradztwa personalnego
  • Wsparcie doświadczonego zespołu i  bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Miesięczne bezpłatne praktyki w dziale rekrutacji (możliwość przedłużenia nawet do trzech miesięcy)

Termin ważności oferty – oferta ważna do:

0000-00-00

Pracodawca – nazwa:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracodawca – kontakt:

CV PROSIMY NADSYŁAĆ NA ADRES MAILOWY BIURA MANPOWER

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.

Wyślij CV i list motywacyjny pokaż formularz

W celu utrudnienia rozsyłania spamu przez automaty, proszę rozwiązać proste zadanie matematyczne. Dla przykładu: 2+1 daje 3.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Nasi partnerzy

Kontakt

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,

41-300 Dąbrowa Górnicza

tel: 32 295-93-29

e-mail: abk@wsb.edu.pl