CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy!

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

Stażysta w Dziale Jakości (staż płatny)

Nr oferty:

Numer referencyjny:

Stanowisko:

Stażysta w Dziale Jakości (staż płatny)

Ilość stanowisk pracy / miejsc pracy:

Forma zatrudnienia:

staż

Wymagania:

• Wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość języka angielskiego
  • Wczesniejszy kontakt z przyrządami pomiarowymi

Opis stanowiska pracy:

Brembo to włoski koncern, działający w branży motoryzacyjnej od ponad 50 lat, światowy lider dostarczający systemy hamulcowe do motocykli i wszelkich typów samochodów.

Brembo mocno wierzy w możliwości, jakie prezentuje dobrze wyszkolony, współgrający zespół. Stworzyliśmy dynamiczne i przyjazne środowisko, w którym łatwo jest wyrazić swój potencjał i przyczynić się do wspólnego sukcesu. Brembo obecne jest w 19 krajach na świecie, a od prawie 20 lat istnieje także w Polsce, która stała się jednym z najbardziej istotnych miejsc skoncentrowania uwagi w obszarze produkcyjnym.

W czterech funkcjonujących zakładach w Polsce zatrudniamy ponad 2000 osób. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: stażysty w Dziale Jakości.

Zadania:

- udział we wdrażaniu nowych produktów i procesów

- zbieranie danych procesowych

Zakres obowiązków:

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Dodatkowe informacje:

Termin ważności oferty – oferta ważna do:

0000-00-00

Pracodawca – nazwa:

BREMBO

Pracodawca – kontakt:

Magdalena Jamrozik

Telefon: 32 783 77 98,

E-mail: HR@brembo.pl

Wyślij CV i list motywacyjny pokaż formularz

W celu utrudnienia rozsyłania spamu przez automaty, proszę rozwiązać proste zadanie matematyczne. Dla przykładu: 2+1 daje 3.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,