Ogólnokrajowy Tydzień Kariery

Kategoria: Targi pracy

21 października 2011 r.  w Olkuszu odbyło się spotkanie "Poradnictwo kariery dla każdego ucznia" w ramach Ogólnokrajowego Tygodnia Kariery. Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu we współpracy z uczelniami wyższymi województwa śląskiego i małopolskiego, w tym z Wyższą Szkołą Biznesu w Dąbrowie Górniczej zorganizował spotkanie dla maturzystów powiatu olkuskiego, w ramach którego uczelnie wyższe mogły zaprezentować ofertę kształcenia ze szczególnym uwzględnieniem tzw. "kierunków przyszłości".Z ramienia Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej z maturzystami rozmawiał Doradca Zawodowy, który przedstawił propozycję kierunków kształcenia oraz listę najbardziej pożądanych na rynku pracy zawodów z uwzględnieniem prognoz rynku pracy na lata 2015-2030.

Powrót do: Start » Uczelnia » Galerie » Targi pracy