Europejskie Targi Przedsiębiorczości, Pracy i Edukacji

Kategoria: Targi pracy

Dnia 12 października 2011 r. Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach zorganizował po raz kolejny Europejskie Targi Przedsiębiorczości, Pracy i Edukacji. Wśród wystawców targów znalazły się instytucje i organizacje wspierające i promujące zatrudnienie z całego województwa, wśród nich Akademickie Biuro Karier naszej Uczelni. Pracownicy ABK prezentowali odwiedzającym targi: liczne oferty pracy, praktyk i staży, bezpłatne szkolenia i warsztaty, możliwość wypełnienia kwestionariusza preferencji zawodowych a także najnowsza ofertę edukacyjna Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, ze szczególnym uwzględnieniem kierunków studiów "gwarantujących" zatrudnienie.

Powrót do: Start » Uczelnia » Galerie » Targi pracy