Targi Pracy i Praktyk Studenckich - 24.02.2011 r.

Kategoria: Targi pracy

Ponad 1000 osób odwiedziło WSB 24 lutego 2011 r.  Tego dnia w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyła się kolejna edycja Targów Pracy i Praktyk Studenckich. Organizowane targi były jednym z elementów realizowanego w WSB programu "3 dni studiujesz, 2 dni pracujesz", którego głównym założeniem jest nawiązanie ścisłego kontaktu oraz współpracy pomiędzy studentem, absolwentem oraz pracodawcą. W targach wzięło udział ponad 50 firm, organizacji oraz instytucji publicznych, które przygotowały specjalną ofertę praktyk, staży oraz pracy dla studentów i absolwentów WSB. Akademickie Biuro Karier w porozumieniu z pracodawcami zorganizowało cykl bezpłatnych warsztatów oraz szkoleń, które poprowadzone były m.in. przez: Państwową Inspekcję Pracy, Młodzieżowe Centrum Kariery w Katowicach, Górnośląską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A., Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach, Fundację Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia w Dąbrowie Górniczej.

Targi Pracy i Praktyk Studenckich zostały zorganizowane we współpracy z Filiami Młodzieżowego Biura Pracy w Sosnowcu i Dąbrowie Górniczej oraz Mobilnym Centrum Informacji Zawodowej w Dąbrowie Górniczej.

Powrót do: Start » Uczelnia » Galerie » Targi pracy