Inauguracja programu Akademia WSB

Kategoria: Szkoły średnie

„Akademia WSB” to cykl zajęć popularyzujących naukę, mających na celu przybliżenie maturzystom charakteru studiów na poszczególnych kierunkach poprzez zaprezentowanie krótkiej prelekcji w zakresie nauk ekonomicznych, technicznych i humanistycznych. Wykłady zostaną przedstawione maturzystom w atrakcyjnej i przystępnej formie, będą wzbogacone prezentacją multimedialną oraz case’ami. Kadrę wykładowców stanowią pracownicy naukowi Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej z wieloletnim stażem, doświadczeni w prowadzeniu zajęć dla młodzieży.

Profesor Jan Miodek w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Inauguracja programu "Akademia WSB"

Powrót do: Start » Uczelnia » Galerie » Szkoły średnie