Nagrody dla najaktywniejszych w ramach inicjatywy "Aktywni z ABK"!

Kategoria: Studenci

5 października 2012 r. po zakończeniu gali inauguracji roku akademickiego 2012/2013 odbyło się wręczenie nagród dla najaktywniejszych studentów.  W związku z zakończeniem roku akademickiego 2011/2012 Akademickie Biuro Karier WSB postanowiło docenić absolwentów, którzy przez okres 3 lat studiów(w ramach projektu "3 dni studiujesz, 2 dni pracujesz") najaktywniej współpracowali z Akademickim Biurem Karier, angażując bezinteresownie swój wolny czas, wykazując się kreatywnością i działalnością na rzecz rozwoju zawodowego swojego i kolegów ze studiów. W związku z powyższym kapituła konkursu przyznała absolwentom studiów stacjonarnych nagrody o łącznej wartości ponad 10 000 zł.

"Aktywni z ABK"-nagrody dla najaktywniejszych

Powrót do: Start » Uczelnia » Galerie » Studenci