Wizyta studyjna studentów Pedagogiki w Szkole Policji w Katowicach

Kategoria: Studenci

13 grudnia 2011 r. studentki Pedagogiki I roku uczestniczyły w wizycie studyjnej w Szkole Policji w Katowicach. Wizyta zorganizowana została w ramach programu "3 dni studiujesz, 2 dni pracujesz" i miała na celu zapoznanie studentek z realiami pracy w zawodzie policjanta oraz możliwościom zatrudnienia w jednostkach policji po studiach pedagogicznych. Podczas wizyty studentki  uczestniczyły m.in. w kursie samoobrony, zostały przeszkolone  w zakresie obezwładniania przeciwnika, poznały swoje możliwości jako strzelcy wyborowi, były świadkami ćwiczeń profesjonalnych policjantów  oraz zwiedziły miasteczko policyjne.

Powrót do: Start » Uczelnia » Galerie » Studenci