Sprzedaż w nowatorskiej odsłonie...- bezpłatne szkolenie

Kategoria: Studenci

W dniu 3 grudnia 2011 r. w ramach projektu "Wiedza kontra kryzys gospodarczy" odbyło się 2 z cyklu 3 szkoleń pt. "Sprzedaż w nowatorskiej odsłonie. Techniki sprzedaży prowokatywnej z elementami NLP oraz solution selling". Szkolenie realizowane było wspólnie z wiodącą na polskim rynku firmą szkoleniową Job Trainings. Celem szkolenia było wyposażenie uczestników w nowoczesną wiedzę na temat  najnowszych i innowacyjnych rozwiązań i technik, wykorzystywanych w obszarze handlu. Szkolenie zakończyło się uzyskaniem odpowiedniego certyfikatu.

Powrót do: Start » Uczelnia » Galerie » Studenci