Spotkanie studentów ekonomii z ekspertem - PKO BP / PKO TFI S.A.

Kategoria: Studenci

28 listopada 2011 r. studenci kierunku ekonomia Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbowie Górniczej wzięli udział w spotkaniu z ekspertem Dyrektorem Regionalnym PKO TFI S.A. Jerzym Kobusińskim oraz P. V-ce Dyrektor PKO BP Oddziału Regionalnego nr 1 w Dąbrowie Górniczej P. Marzanną Trzepietowską. Podczas spotkania studenci wysłuchali wykładu pt. "Zmienność na rynku kapitałowym - jak ją wykorzystać w inwestycjach środkówfinasowych" a następnie wzięli udział w otwartej dyskusji, także  na temat przyszłości absolwentów kierunków ekonomicznych w instytucjach finansowych.

Spotkanie zostało organizowane w ramach programu "3 dni studiujesz, 2 dni pracujesz" w cyklu spotkań z ekspertami.

Powrót do: Start » Uczelnia » Galerie » Studenci