Spotkanie studentów logistyki z ekspertem - międzynarodowa firma logistyczna Grupa Raben

Kategoria: Studenci

21 listopada 2011 r. studenci logistyki Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, w ramach spotkań z ekspertami, uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami międzynarodowej firmy logistycznej Grupy Raben. Gośćmi spotkania byli Pełnomocnik Dyrektora ds. Personalnych P. Katarzyna Słota oraz Customer Service Manager p. Agnieszka Dymek, którzy przedstawili studentom najważniejsze aspekty związane z wykonywaniem zawodu logistyka, omówili charakterystykę współczesnego rynku pracy dla specjalistów ds. logistyki, przedstawili uwarunkowania pracy w międzynarodowej firmie z branży logistycznej, a także zaprezentowali możliwą do realizacji  ścieżkę kariery w Grupie Raben. Spotkanie odbyło się w ramach projektu "3dni studiujesz, 2 dni pracujesz".

Powrót do: Start » Uczelnia » Galerie » Studenci