Wizyta stydyjna studentów Pedagogiki w Dąbrowskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób Niepełnosprawnych

Kategoria: Studenci

14 listopada 2011 r. studenci III semestru kierunku Pedagogika uczestniczyli w wizycie studyjnej w Dąbrowskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Otwarte serca". Wizyta zorganizowana została w ramach programu "3 dni studiujesz, 2 dni pracujesz". W jej trakcie studenci mogli zapoznać się ze specyfiką pracy w tego typu placówce, zobaczyli pomieszczenia warsztatowe, w których osoby niepełnosprawne uczą się m.in. zawodów, a także pomieszczenia w których rozwijają swoje pasje i zainteresowania. Dużą niespodzianką było przygotowane, specjalnie dla studentów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, przedstawienie teatralne, w którym główne role grali podopieczni stowarzyszenia. Wizyta była jednym z wielu aspektów wzajemnej współpracy pomiędzy Uczelnią a Dąbrowskim Stowarzyszeniem na Rzecz Osób Niepełnosprawnych.

Powrót do: Start » Uczelnia » Galerie » Studenci