Wizyta stydyjna studentów Stosunków Międzynarodowych i Filologii angielskiej w Krakowie

Kategoria: Studenci

8 listopada 2011 r. studenci WSB kierunków Stosunki Międzynarodowe i Filologia Angielska wzięli udział w wizycie studyjnej w Konsulacie Generalnym  Stanów Zjednoczonych i Francji oraz w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie. Wizyta zorganizowana została w ramach programu "3 dni studiujesz, 2 dni pracujesz" a jej celem było zapoznanie studentów m.in.  z zasadami etykiety biznesowej Japonii, poznanie filarów japońskiej sztuki i kultury, a także spotkanie z przedstawicielami dyplomacji krajów takich jak Stany Zjednoczone i Francja.

Powrót do: Start » Uczelnia » Galerie » Studenci