Wizyta studyjna studentów Logistyki - Rail Polska sp. z o.o.

Kategoria: Studenci

W programie wizyty było między innymi:
•    Spotkanie studentów z Dyrektorem zakładu p. Krzysztofem Majewskim
•    Przedstawienie przez władze spółki charakterystyki firmy, przedmiotu jej działalności, struktury organizacyjnej itp.
•    Zaprezentowanie studentom taboru kolejowego, zaplecza rozładunkowego, itp.
•    Przedstawienie studentom zagadnień związanych z realizacją procesu logistycznego na przykładzie transportu kolejowego, w tym:
-realizacji przewozów,
-wykonywania prac manewrowych na terenie bocznic,
-wykonywania prac załadunkowych i rozładunkowych,
-zagadnień związanych z obsługą spedycyjną związaną z przyjmowaniem i nadawaniem przesyłek do przewozu zarówno w transporcie krajowym, jak i międzynarodowym.
•    Prezentacja posiadanego taboru kolejowego oraz zaplecza logistycznego

Wizyta miała na celu upraktycznienie zajęć dydaktycznych prowadzonych przez WSB, tak aby studenci mogli poszerzyć swe wyobrażenie o dotychczas poznanych w teorii zagadnieniach związanych z procesami logistycznymi.

Powrót do: Start » Uczelnia » Galerie » Studenci