Grudniowe wykłady w DUD

Kategoria: Inicjatywy

14 grudnia 2013 r. odbyły się kolejne wykłady w Dąbrowskim Uniwersytecie Dziecięcym. Grupa Tropiciele Nauki wysłuchała wykladu:"Barwny świat Indian - życie i obyczaje Indian obu Ameryk", kóry poprowadził dla nich dr inż. Łukasz Wróblewski. Natomiast starsze DUDusie, czyli grupa Młodych Naukowców uczestniczyła w wykładzie dr Włodzimierza Łapota, który przedstawił dla nich temat:"Wielkie katastrofy naturalne, czyli życie z ryzykiem". Rodzice naszych Młodych Studentów wzięli udział w zajęciach dietetyka p. Wojciecha Wilczka.

Wykłady w DUD

Wykłady w DUD dla rodziców