DUDuisowa Akademia Sztuk Pięknych - Decoupage

Kategoria: Inicjatywy

15 kwietnia, zajęciami ze sztuki decoupage, zakończył się drugi sezon warsztatów DUDusiowa Akadmia Sztuk Pięknych. Podczas zajęć młodzi pasjonaci prac ręcznych poznawali tajniki decopupagu, wykonując przeróżne ozdoby. DUDusiom towarzyszyli niespodziewani pomocnicy - studenci z Centrum Badań Bezpieczeństwa i Edukacji Służb Mundurowych Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej WSB.

Zajęcia DUDusiowej Akademii Sztuk Pięknych przygotowała i prowadziła p. Anna Dęboń z dąbrowskiej Otwartej! Pracowni Artystycznej.

Powrót do: Start » Uczelnia » Galerie » Inicjatywy