Tajemnice kraju kwitnącej wiśni - wykład w Uniwersytecie Dziecięcym w Świętochłowicach

Kategoria: Inicjatywy

6 kwietnia Studenci Unwiersytetu Dziecięcego w Świętochłowicach wzięli udział w kolejnym wykładzie. Tym razem sensei Seweryn Magdziak odkrł przed młodymi studentami tajemnice kraju kwitnącej wiśni. Podczas spotkania Studenci  mieli szansę poznać kulturę i obyczaje japońskie oraz podstawowe znaki, którymi w piśmie posługują się Japończycy. Uczestnicy wykładu wzięli także udział w pokazie możliwości miecza japońskiego i łuku japońskiego (kyudo).

Powrót do: Start » Uczelnia » Galerie » Inicjatywy