Przesiębiorczość dla ambitnych - warsztaty Uniwersytetu Młodzieżowego w PKO BP

Kategoria: Inicjatywy

2 kwietnia Studenci Uniwersytetu Młodzieżowego wzięli udział w warsztatach przygotowanych przez współorganizator Uniwersytetu Młodzieżowego WSB - Bank PKO BP. Podczas wizyty studyjnej w dąbrowskim oddziale banku młodzi studenci uczestniczyli w warsztatch "Przedsiębiorczość dla ambitnych - gwiazdy, dojne krowy oraz wynalazki, które zmieniają świat”, które poruszały zagadnienia z zakresu ekonomii i zarządzania  (macierz BCG, cykl życia produktu) oraz przedsiębiorczości (wynalazki, które zmieniały świat lub były gwiazdami jednego sezonu).

Powrót do: Start » Uczelnia » Galerie » Inicjatywy