Festiwal Nauki 2013 Tomasz Zelek Komputer i język obcy w klasie

Kategoria: Inicjatywy

Jeśli zwodzą tradycyjne metody nauki języka warto włączyć do nauki języka obcego środki multimediale. A do wykorzystania są m.in. interaktywne platformy internetowe do nauki języka angielskiego, bezpłatne aplikacje wspomagające poprawną wymowę, korpusy słownikowe, pozwalające na naukę wyrazów w szerszym niż podstawowy kontekście oraz miliony stron www, które pozwalają na efektywną i wciągająca naukę języka poprzez gry, filmy czy czaty z obcokrajowcami.

Tomasz Zelek – lektor języka angielskiego w Studium Języków Obcych w Wyższej Szkole Języków Obcych.

Festiwal Nauki 2013 Tomasz Zelek

Powrót do: Start » Uczelnia » Galerie » Inicjatywy