Festiwal Nauki 2013 w Dąbrowie Górniczej prof. Strahl "Klasyfikacja europejskiej przestrzeni ze względu na filary inteligentnego rozwoju"

Kategoria: Inicjatywy

prof. zw. dr hab. Danuta Strahl - profesor zwyczajny Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Wydział Gospodarki Regionalnej i Turystyki w Jeleniej Górze (kierownik Katedry Gospodarki Regionalnej); wiceprzewodnicząca Polskiej Komisji Akredytacyjnej IV kadencji, członek Komitetu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk, w latach 2001-2002 przewodnicząca Komisji Akredytacyjnej Fundacji Promocji Akredytacji Kierunków Ekonomicznych.

Powrót do: Start » Uczelnia » Galerie » Inicjatywy