Gra Miejska - stacja Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Kategoria: Inicjatywy

15 marca na terenie Dąbrowy Górniczej uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych wzięli udział w terenowej Grze Miejskiej.
 Pomysłodawcą i organizatorem Gry Miejskiej jest Zespół Szkół Zawodowych „Sztygarka” w Dąbrowie Górniczej. Impreza została objęta patronatem prezydenta Dąbrowy Górniczej oraz patronatem honorowym UNICEF. W organizację przedsięwzięcia włączyła się Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Odwiedzając punkty kulturalno-usługowo-edukacyjne Dąbrowy Górniczej, wszyscy uczestnicy zabawy zmagali się z pytaniami i zadaniami dotyczącymi wolontariatu. Zadaniem dwuosobowych grup było w najszybszym terminie dotarcie do mety zawodów, z odpowiedzią na wszystkie zagadki, przygotowane dla nich w punktach w centrum miasta. W Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej uczestnicy Gry rozwiązywali quiz dotyczący wolontariatu.
Organizatorzy Gry Miejskiej liczą na promocję miasta, poprzez zachęcenie uczestników do czynnego zapoznania się z jego topografią, instytucjami i organizacjami działającymi na terenie miasta oraz na rzecz mieszkańców.

Powrót do: Start » Uczelnia » Galerie » Inicjatywy