Google to nie wszystko - warsztaty w Uniwersytecie Młodzieżowym

Kategoria: Inicjatywy

13 marca 2013 r. Młodzi Humaniści z Uniwersytetu Młodzieżowego WSB wzięli udział w warsztatch "Google to nie wszystko, sztuka wyszukwania informacji", które poprowadziła mgr Marlena Borowska, Zastępca dyrektora Biblioteki Głównej Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Podczas warsztatów młodzież nie tylko zapoznała się z różnymi narzędziami oferowanymi przez Google (transator języków obcych, aplikacja Dokumenty, dysk wirtualny), ale także dowiedziała się o dostępnych w sieci e-zasobach, takich jak portale z elektronicznymi  wersjami lektur szkolnych, książek, pomocy dydaktycznych i czasopism. Do udziału w zajęciach zostali zaproszeni także studenci profilu Młody Inżynier.

Powrót do: Start » Uczelnia » Galerie » Inicjatywy