Laser house - nowoczesny magazyn. Warsztaty Uniwersytetu Młodzieżowego

Kategoria: Inicjatywy

26 lutego Studenci I roku Uniwersytetu Młodzieżowego wzięli udział w warsztatach "Laser house, czyli nowoczesny magazyn". Zajęcia poprowadził dr inż. Paweł Sobczak. Podczas warsztatów młodzieży zaprezentowane zostały zasady działania nowoczesnych magazynów wyposażonych w systemy informatyczne. W ramach zajęć młodzież samodzielnie wykonała cały proces magazynowy, czyli czynnosci magazynowe od momentu przyjecia produktów do momentu ich wydania z magazynu (z wykorzystaniem systemu komputerowego współpracujacego z zintegrowanymi przenosnymi terminalami oraz dwoma najnowoczesniejszymi systemami kompletacyjnymi tj.: „pick by light” oraz „pick by voice”).

Powrót do: Start » Uczelnia » Galerie » Inicjatywy