Coroczny DUDusiowy Bal Karnawałowy

Kategoria: Inicjatywy

7 lutego 2013 roku Studenci Dąbrowskieg Uniwersytetu Dziecięcego bawili się na corocznym Balu Karnawałowym. Bal zorganizowano w Klubie Aquarium Parku Wodnego NEMO w Dąbrowie Górniczej. Przy muzyce bawiło się blisko 100 dzieci. Oprócz wojny balonowej, jajczarskiego wyścigu i animacji muzycznych, zorganizowano także wybory Króla i Królowej Balu, w trakcie których jury oceniało pomysłowość przebrań oraz sposób ich prezencji. Królem Balu został Marcel Kąkol, a Królową - Emilia Wiśnicka. Jury wybrało nagrodziło także vice-władców, którymi zostali Oliwia Jurkowska i Mikołaj Kwoka.

Powrót do: Start » Uczelnia » Galerie » Inicjatywy