Jak urządzić dobry Urząd - czyli DUD w dąbrowskim magistracie

Kategoria: Inicjatywy

10 stycznia 2013 r. Studenci Dąbrowskiego Uniwersytetu Dziecięcego odwiedzili dąbrowski Urząd Miasta. Zaproszeni prez Władze Miasta - w tym p. Agnieszkę Pasternak, Przewodniczącą Rady Miasta - Studenci DUD mieli okazję zobaczyć Urząd "od kuchni" - zapoznać się z jego strukturą, zadaniami, celami. Szczególną uwagę DUDusiów przykuło centrum monitoringu miasta dąbrowskiej Straży Miejskiej. Dzieciom podobała się także sala sesyjna, oraz to, że mogły zasiąść na miejscach radnych Dąbrowy Górniczej, a nawet na fotelu samego Prezydenta Miasta. Z ciekawością DUDusie odwiedziły też gabinety, w których na co dzień pracują włodarze Dąbrowy Górniczej. Tam na wytrwałych odkrywców dąbrowskiego magistratu czekał słodki poczęstunek.

Powrót do: Start » Uczelnia » Galerie » Inicjatywy