Wirtualna wycieczka w świat Internetu za nami

Kategoria: Inicjatywy

W minioną sobotę (15 grudnia) w Świętochłowickim Młodzieżowym Domu Kultury młodzi fascynaci nauki mogli pogłębić swoją wiedzę z zakresu nowych technologii biorąc udział w wykładzie w ramach Uniwersytetu Dziecięcego pt.: ,,Rzeczy w sieci - jak działa Internet”. Prowadzący- dr Maciej Rostański wprowadził studentów w wirtualny świat Internetu wyjaśniając zasady jego funkcjonowania, wyjaśnił jak wiele informacji znajduje się w jego zasobach oraz z jaką prędkością można je odnaleźć. W czasie zajęć studentom została przybliżona tematyka sieci, baz danych czy łącz internetowych.

Powrót do: Start » Uczelnia » Galerie » Inicjatywy