Grudniowe wykłady w Dąbrowskim Uniwersytecie Dziecięcym

Kategoria: Inicjatywy

8 grudnia 2012 r. studenci Dąbrowskiego Uniwersytetu Dziecięcego uczestniczyli w kolejnych wykładach. Tym razem motywem przewodnim były nauki ścisłe i technologie. Młodsi studenci wzięli udział w zajęciach dr Michała Gramatyki pt."Co wykrywa wykrywacz kłamstw - badanie śladów emocjonalnych", natomiast starsi Studenci wspólnie z dr Andrzejem Katuninem znajdywali odpowiedzi na pytanie "Gdzie prowadzą czarne dziury i czy możliwe są podróże w czasoprzestrzeni?". W ramach projekty Młody Wykładowca swoją prezentację dla rówieśników poprowadził także Student DUD - Jacek Lewicki.

W tym czasie Rodzice i Opiekunowie DUD wzięli udział w spotkaniu z p. Patrycją Niekrasz-Bagnicką, doświadczonym pedagogiem, która przybliżyła im zagadnienia związane z oswiajaniem dzieci (i dorosłych) z tematem niepełnosprawności ludzi, których codziennie spotykamy.

Powrót do: Start » Uczelnia » Galerie » Inicjatywy