Uroczysta Inauguracja Uniwersytetu Dziecięcego w Świętochłowicach

Kategoria: Inicjatywy

W sobotę 13 października odbyła się Inauguracja Roku Akademickiego 2012/2013 w Uniwersytecie Dziecięcym w Świętochłowicach. W czasie uroczystości młodzi Studenci otrzymali indeksy z rąk Prezydenta Świętochłowic Pana Dawida Kostempskiego, a uroczystej immatrykulacji dokonała Prorektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej prof. nadzw. dr Katarzyna Szczepańska-Woszczyna. Po części oficjalnej naukowcy oraz popularyzatorzy nauki- ekipa Pana Korka przeniosła się z uczestnikami w pełną efektów specjalnych podróż  do korzeni technologicznych nowinek podczas wykładu: "Masz wiadomość - historia telekomunikacji". W tym ważnym dniu w Młodzieżowym Domu Kultury w Świętochłowicach gościło ponad 120 studentów oraz ich rodzice. (Zdjęcia opublikowane dzięki uprzejmości Urzędu Miasta Świętochłowice).

Powrót do: Start » Uczelnia » Galerie » Inicjatywy