Pierwsze warsztaty w Uniwersytecie Młodzieżowym WSB w roku 2012/2013

Kategoria: Inicjatywy

23 i 24 października 2012 r. odbyły się pierwsze warsztaty w Uniwersytecie Młodzieżowym w roku akademickim 2012/2013. Zajęcia poprzedzone były spotkaniami inaugurującymi nowy rok akademicki, podczas których Prodziekan Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej dr Rafał Rębilas wręczył nowym studentom indeksy oraz przybliżył młodzieży ideę i możliwości związane ze studiowaniem w elitarnym programie relizowanym przez WSB. Do grona studentów UM dołączyło w tym roku 40 gimnazjalistów, którzy kształcić się będą w ramach dwóch modułów: Młody Inżynier i Młody Humanista. Zajęcia rozpoczęli również studenci UM z II i III roku.

Powrót do: Start » Uczelnia » Galerie » Inicjatywy