Czerwcowe wykłady Dąbrowskiego Uniwersytetu Dziecięcego

Kategoria: Inicjatywy

16 czerwca odbyły się ostatnie wykłady Dąbrowskiego Uniwersytetu Dziecięcego w roku akademickim 2011/2012. Zajęcia z podstaw finansów poprowadzili dyrektor banku p. Ewa Blankenstein oraz dr Rafał Rębilas - prodziekan Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Dodatkową atrakcją był wykład absolwenta Dąbrowskiego Uniwersytetu Dziecięcego - Oskara Sierka, który swoją naukową prezentacją "Czarne dziury, czyli co pochłania bez reszty" zainicjował Projekt Młody Wykładowca. Już od października podobne prezentacje naukowe - zgodne z osobistymi pasjami i zainteresowaniami naukowymi - będą mogli prowadzić studenci Dąbrowskiego Uniwersytetu Dziecięcego.

Powrót do: Start » Uczelnia » Galerie » Inicjatywy