Uroczyste rozdanie dyplomów DUD

Kategoria: Inicjatywy

26 maja 2012 r., w ramach Dni Dąbrowy Górniczej, odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego w Dąbrowskim Uniwersytecie Dziecięcym.
W tym roku dyplomy odbiorali studenci I, II i III roku Dąbrowskiego Uniwersytetu Dziecięcego. Uroczystość rozpoczął wykład "Na dwóch kółkach przez Dąbrowę", który poprowadzili Zastępca Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza - Paweł Gocyła, Pełnomocnik Prezydenta Miasta - Marcin Bazylak oraz Komendant Straży Miejskiej - Radosław Romanek. Wykład odbył się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Górniczej.
Następnie absolwenci Dąbrowskiego Uniwersytetu Dziecięcego w Parku Hallera otrzymali dyplomy z rąk Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej – prof. nadzw. dr Zdzisławy Dacko-Pikiewicz oraz Vice Prezydenta Miasta - Pałwa Gocyły.

Powrót do: Start » Uczelnia » Galerie » Inicjatywy