Uniwersytet Młodzieżowy - warsztaty w banku PKO BP

Kategoria: Inicjatywy

20 marca 2012 r. studenci Uniwersytetu Młodzieżowego wzięli udział w warsztatach "Bankowość dla każdego", przygotowanych przez współorganizatora inicjatywy - bank PKO BP. Podczas warsztatów studenci UM mieli okazję zajrzeć w miejsca niedostępne dla zwykłych klientów banku (np. do pomieszczenia ze skrytkami depozytowymi). Zapoznali się także z systemem elektronicznych płatności oraz przeszli krótki kurs z zakresu badania autentyczności krajowych znaków pieniężnych. Warsztaty odbyły się w banku PKO BP Oddział 1 w Dąbrowie Górniczej.

Powrót do: Start » Uczelnia » Galerie » Inicjatywy