Projekt "Profesjonalny Doradca Zawodowy"- spotkanie inauguracyjne

Kategoria: Inicjatywy

1 marca 2012 r. odbyło się pierwsze spotkanie w ramach projektu "Profesjonalny Doradca Zawodowy".
Projekt, nad którym patronat honorowy objął Śląski Kurator Oświaty, ma na celu nawiązanie współpracy pomiędzy doradcami zawodowymi Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej i Doradcami Zawodowymi szkół ponadgimnazjalnych naszego województwa. Podczas spotkania wykłady wygłosili goście specjalni: Agata Hagno (Dyrektor Doradztwa Personalnego Menadżer) oraz Maciej Zegarek (Kierownik Centrum Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach). Doradcy zawodowi wzięli także udział w szkoleniu "Prawo pracy w zawodzie doradcy zawodowego", które poprowadził Przemysław Pogłódek (wieloletni rzecznik prasowy Państwowej Inspekcji Pracy, wykładowca prawa, wspólnik w Kancelarii Prawnej).

Profesjonalny doradca zawodowy - prof. nadzw. dr Katarzyna szczepańska-Woszczyna(Dziekan WSB)

Profesjonalny doradca zawodowy - Agata Hagno (Dyrektor DPM)

Profesjonalny Doradca Zawodowy - Maciej Zegarek (Kierownik Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP)

Profesjonalny doradca zawodowy