DUD - wykłady z dziedziny nauk technicznych

Kategoria: Inicjatywy

25 lutego Studenci Dąbrowskiego Uniwersytetu Dziecięcego wzięli udział w kolejnym wykładzie. Tropiciele Nauki uczestniczyli w zajęciach dr Marcina Soboty pt. „Czy ludzkość można zmieścić w kostce cukru”, natomiast starsze DUDusie - Młodzi Naukowcy - mieli okazję wysłuchać profesora Stanisława Kozielskiego, który przybliżył im historię powstawania komputerów. Również Rodzice DUDusiów uczestniczyli w przygotowanym dla nich spotkaniu z dr Bożeną Kubiczek. Tematem spotkania była praca z dzieckiem uzdolnionym.

Powrót do: Start » Uczelnia » Galerie » Inicjatywy