Młodzi Inżynierowie - zajęcia z bezpieczeństwa transportu

Kategoria: Inicjatywy

21 lutego br. studenci modułu Młody Inżynier Uniwersytetu Młodzieżowgo WSB uczestniczyli w zajęciach mgr Karola Zawady. Zajęcia warsztatowe poświęcone były  problematyce bezpieczeństwa. Głównym zadaniem studentów było zaprojektowanie i skonstruowanie podłoża, które zabezpieczałoby kurze jajko przed stłuczeniem. Obserwacja rozwiązań zaproponowanych przez studentów pozwoliła na przeanalizowanie czynników, które powinny być uwzględnione w konstrukcjach pojazdów mechanicznych, tak by zapewnić jak największy stopień bezpieczeństwa człowieka.

Powrót do: Start » Uczelnia » Galerie » Inicjatywy