Styczniowy wykład w ramach Dąbrowskiego Uniwersytetu Dziecięcego

Kategoria: Inicjatywy

14 stycznia studenci Dąbrowskiego Uniwersytetu Dziecięcego mieli okazję uczestniczyć w kolejnym wykładzie. Tropiciele Nauki podczas zajęć dr Dominiki Siewniak-Maciuszek dowiedzieli się, co to są emocje, gdzie powstają i jak się wyrażają. Natomiast studenci z grupy Młodych Naukowców zapoznali się z kulisami pracy policji i detektywów. Podczas wykładu dr Michała Gramatyki studenci uczyli się rozpoznawać odciski palców oraz identyfikować inne ślady zostawiane na miejcu przestępstwa.  W specjalnie dla nich przygotowanym spotkaniu mieli okazję uczestniczyć także rodzice. Tym razem tematem zajęć były praktyki managerskie i pomysły na ich zastosowania w roli rodzica.

Powrót do: Start » Uczelnia » Galerie » Inicjatywy