Szkolenie dla studentów - Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnych

Kategoria: Inicjatywy

W dniu 3 grudnia br. o godz. 12:30 w sali 227 Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyły się zajęcia praktyczne dotyczące nowoczesnych technik i technologii bezpieczeństwa informacji, które przeprowadziła firma Intelguard. W ramach spotkania zostało zaprezentowane chemiczne niszczenie nośników danych metodą Liqui Data przez firmę BOSS G. oraz wykorzystanie wariografu dla potrzeb administracji i biznesu. Zajęcia odbyły się w ramach innowacyjnego nauczania studentów dla potrzeb administracji i gospodarki opartej na wiedzy.

Powrót do: Start » Uczelnia » Galerie » Inicjatywy