Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w WSB - 15 listopada 2011!

Kategoria: Inicjatywy

15 listopada 2011 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyło się szereg inicjatyw związanych z obchodami Światowego  Tygodnia Przedsiębiorczości ( wykłady, debata oksfordzka, szkolenia),  w których udział wzięło ponad 350 uczestników.

Akademickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej wraz z Urzędem Miasta w Dąbrowie Górniczej po raz kolejny włączyło się aktywnie w organizację Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Celem ŚTP jest propagowanie idei przedsiębiorczości wśród młodych ludzi. W ubiegłorocznej edycji udział wzięło ponad 100 państw, a w nich kilkanaście tysięcy uczestników!

Powrót do: Start » Uczelnia » Galerie » Inicjatywy