Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Artykuły

Zagłębiowski Inkubator Przedsiębiorczości Partnerem projektu społecznego QuaintUp

QuaintUp to projekt społeczny organizowany w ramach platformy Zwolnieni z Teorii. Główną częścią wydarzenia są specjalistyczne wykłady biznesowe podzielone na trzy bloki: Business, Leadership i Inspiration.  

Główną ideą projektu jest obudzenie w młodych ludziach umiejętności przywódczych i interpersonalnych, z szczególnym uwzględnieniem obszaru biznesu i przedsiębiorstwa. Chcemy stworzyć program, gdzie licealiści będą mogli nauczyć się czegoś, czego szkoła nie oferuje, a jest niezbędne by osiągnąć sukces. I co najważniejsze: pragniemy, by nasze wydarzenie było ciekawe i pasjonujące!

czytaj więcej o Zagłębiowski Inkubator Przedsiębiorczości Partnerem projektu społecznego QuaintUp

Zapraszamy na Dzień Otwarty Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości 26.04.2017 r.

Zapraszamy na kolejny Dzień Otwarty Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości, który połączony będzie z obchodami Dnia Przedsiębiorczości 2017 w Dąbrowie Górniczej. To już czternasta edycja programu, nad którym Honorowy Patronat objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

Program wydarzenia:
9:00-9:30 „Co to jest startup?” - Prezentacja działalności Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości
9:30-11:00 Warsztaty „Rozwijanie kreatywności osobistej i tworzenie innowacyjnych pomysłów na biznes”
11:00-12:00 Szkolenie „Jak zdobyć wymarzone stanowisko pracy? Kreatywne CV i mapy myśli drogą do rozwoju kariery”
12:00-12:30 Prezentacja strefy coworkingowej Zagłębiowskiego Inkubatora Przędsiebiorczości

 

czytaj więcej o Zapraszamy na Dzień Otwarty Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości 26.04.2017 r.

Studenci Informatyki WSB twórcami innowacyjnych aplikacji i gier komputerowych

Wspólnie ze studentami kierunku Informatyka analizowaliśmy opracowane aplikacje komputerowe oraz możliwość wdrożenia ich w ramach startupów w Zagłębiowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości!


W szczególności polecamy grę komputerową "GRA W SŁOWA" dostępną pod adresem: www.grawslowa.pl, którą opracowali studenci VI semestru pod kierunkiem dr inż. Macieja Rostańskiego z Katedry Informatyki WSB!czytaj więcej o Studenci Informatyki WSB twórcami innowacyjnych aplikacji i gier komputerowych

Business Chillout w Dąbrowie Górniczej - zapraszamy 10 marca o 18:00!

Zagłębiowski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza na Business Chillout w Dąbrowie Górniczej, czyli spotkanie lokalnych biznesmenów połączone z networkingiem, które odbędzie się 10.03.2017 r. (piątek) o godzinie 18:00 w Cafe Kamienica (ul. 3 Maja 32). 
Link do zapisów: https://businesschilloutdg.evenea.pl/

czytaj więcej o Business Chillout w Dąbrowie Górniczej - zapraszamy 10 marca o 18:00!

Targi Pracy i Praktyk Studenckich w Dąbrowie Górniczej już 3 marca 2017 r.

_x-targi-pracy-i-praktyk-studenckich-topek-www(1)-1486652965.jpg

Zagłębiowski Inkubator Przedsiębiorczości w Dąbrowie Górniczej zaprasza na Targi Pracy i Praktyk Studenckich-  cykliczny projekt, który tym razem odbędzie się 3 marca 2017 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Każdego roku wydarzenie przyciąga ponad 1000 uczestników oraz około 60 pracodawców z całej Polski. Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji, takich jak szkolenia w ramach Akademii Rozwoju Kompetencji.

 

czytaj więcej o Targi Pracy i Praktyk Studenckich w Dąbrowie Górniczej już 3 marca 2017 r.

 

Nasi partnerzy