Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Artykuły

Akademia WSB Partnerem programu „Karta Młodego Przedsiębiorcy w Dąbrowie Górniczej”

Akademia WSB została się Partnerem programu „Karta Młodego Przedsiębiorcy w Dąbrowie Górniczej”. Certyfikat partnerski dla Akademii WSB odebrała z rąk Prezydenta Miasta Zbigniewa Podrazy – Małgorzata Małecka – Tomala – Koordynator Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości Akademii WSB, podczas uroczystości w dniu 31.07.2018 r.

 

czytaj więcej o Akademia WSB Partnerem programu „Karta Młodego Przedsiębiorcy w Dąbrowie Górniczej”

Bezpłatne konsultacje pomysłów biznesowych!

Marzysz o własnym biznesie, ale nie wiesz od czego zacząć? Zastanawiasz się, czy Twój pomysł na biznes nie jest wystarczająco dobry? A może po prostu boisz się ryzyka?

 

Rozwiejemy Twoje wątpliwości! Umów się na bezpłatną, indywidualną i niezobowiązującą konsultację i porozmawiaj z ekspertem AIP Śląsk o Twoim pomyśle na biznes. Wystarczy, że wypełnisz formularz na stronie http://konsultacje.aipslask.pl

 

Nie czekaj i wkrocz w świat biznesu już dzisiaj!

Podsumowanie projektu promocji Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości w szkołach ponadgimnazjalnych!

W roku akademickim 2016/2017 Zagłębiowski Inkubator Przedsiębiorczości zrealizował projekt promocyjno - informacyjny w 20 szkołach ponadgimnazjalnych w 10 miastach województwa śląskiego. Projekt miał na celu zapoznanie uczniów z działalnością Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości oraz specyfiki prowadzenia startupu w jego strukturach. Ponad 1000 uczniów liceów i techników z województwa śląskiego wzięło udział prezentacjach Zagłębiowskiego Inkubator Przedsiębiorczości jako drogi do rozwoju innowacyjnego pomysłu na biznes.

czytaj więcej o Podsumowanie projektu promocji Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości w szkołach ponadgimnazjalnych!

Kto zdobył najwięcej złota i został dąbrowskim milionerem? Podsumowanie Gry Miejskiej 2017

w dniu 27 maja aż 22 drużyny wyruszyły z centrum miasta na poszukiwania złota Rockesellera w ramach kolejnej edycji Gry Miejskiej! Uczestnicy naszej gry biegając, chodząc pieszo i jeżdżąc rowerem odnajdywali różne punkty, na których wykonywali rozmaite zadania. Partnerem Wydarzenia był Zagłębiowski Inkubator Przedsiębiorczości, Fabryka Pełna Życia oraz Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej.

czytaj więcej o Kto zdobył najwięcej złota i został dąbrowskim milionerem? Podsumowanie Gry Miejskiej 2017

Czym jest FabLab, Hackerspace i Makerspace? Ogólnopolski Konwent FabLabów w Łodzi!

20 maja 2017 roku, po raz pierwszy w FabLab Łódź odbył się ogólnopolski zjazd inicjatyw typu FabLab, Hackerspace, Makerspace!

Naukowcy z Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej dyskutowali o nowych modelach ekonomii społecznej i otwartych warsztatów fabrykacji. 


W ramach Nocy Wytwórców oraz Konwentu spotkały się 22 organizacje polskiego ruchu makermovement, których przedstawiciele rozmawiali o szansach, perspektywach, koncepcjach dalszych inicjatyw.


Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej współorganizowała Konwent, w ramach międzynarodowego projektu dofinansowanego z programu Erasmus+ pt. A Knowledge Alliance between HEIs, Makers and Manufacturers to boost Open Design & Manufacturing in Europe -  OD&M.

 

czytaj więcej o Czym jest FabLab, Hackerspace i Makerspace? Ogólnopolski Konwent FabLabów w Łodzi!

 

Nasi partnerzy