Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Artykuły

Business Chillout w Dąbrowie Górniczej - zapraszamy 10 marca o 18:00!

Zagłębiowski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza na Business Chillout w Dąbrowie Górniczej, czyli spotkanie lokalnych biznesmenów połączone z networkingiem, które odbędzie się 10.03.2017 r. (piątek) o godzinie 18:00 w Cafe Kamienica (ul. 3 Maja 32). 
Link do zapisów: https://businesschilloutdg.evenea.pl/

czytaj więcej o Business Chillout w Dąbrowie Górniczej - zapraszamy 10 marca o 18:00!

Startup Portal Zawiercianskie.pl

Paweł Kmiecik - Właściciel Startupu Zawiercianskie.pl

Startup Portal zawiercianskie.pl


Do grona startupowców Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości dołączyła kolejna firma - Zawierciańskie.pl!

 

Portal zawiercianskie.pl to internetowy serwis informacyjny o życiu Zawiercia, powiatu zawierciańskiego i regionu. Choć istnieje dopiero od listopada 2016 roku już ma na swoim koncie tysiące odwiedzających każdego tygodnia, a większość istotnych informacji dotyczących zdarzeń i wydarzeń w mieście podaje jako pierwszy.

 

Założyciel Pan Paweł Kmiecik jest dziennikarzem z prawie 10-letnim stażem. Pracował w redakcjach wszystkich rodzajów mediów - od prasy drukowanej przez portale internetowe, rozgłośnie radiowe aż po telewizję. Zna sposób funkcjonowania zarówno mediów wydawanych codziennie, jak i kwartalnie. Pochodzi z Zawiercia i pracuje w lokalnych mediach od lat. Teraz założył swój własny portal informacyjny.

 

zawiercianskie.pl

Targi Pracy i Praktyk Studenckich w Dąbrowie Górniczej już 3 marca 2017 r.

_x-targi-pracy-i-praktyk-studenckich-topek-www(1)-1486652965.jpg

Zagłębiowski Inkubator Przedsiębiorczości w Dąbrowie Górniczej zaprasza na Targi Pracy i Praktyk Studenckich-  cykliczny projekt, który tym razem odbędzie się 3 marca 2017 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Każdego roku wydarzenie przyciąga ponad 1000 uczestników oraz około 60 pracodawców z całej Polski. Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji, takich jak szkolenia w ramach Akademii Rozwoju Kompetencji.

 

czytaj więcej o Targi Pracy i Praktyk Studenckich w Dąbrowie Górniczej już 3 marca 2017 r.

Startup Drony 303 - Laureat "Innowatora 2016"

  

www.drony303.pl

 

WIDEO I MONTAŻ
Zespół Drony 303 realizuje profesjonalne klipy reklamowe oraz materiały wizerunkowe do mediów społecznościowych. Filmy z imprez sportowych wykonane z zastosowaniem bezzałogowych statków latających oddają dynamizm dyscyplin, pozwalają spojrzeć na rozgrywki z zupełnie innej perspektywy. 


SKANOWANIE 3D
Drony wykorzystywane przez nas pozwalają na nieszablonowe realizacje – między innymi na fotograficzne skanowanie obiektów, przydatne do wykonywania wizualizacji architektonicznych i planistycznych, lub na skanowanie przedmiotów. Tą techniką można przedstawić w wyjątkowy sposób towary handlowe, przedmioty muzealne, części maszyn czy całe urządzenia. Uzyskujemy efekt skanu 3D, wysokiej jakości fotografie gwarantują precyzyjne przedstawienie rzeczywistego przedmiotu czy obiektu.


INSPEKCJE TECHNICZNE
Firma Drony 303 świadczy również usługi specjalistyczne. Wykorzystywany przez nas sprzęt umożliwia wykonywanie inspekcji technicznych m.in. obejmujących pomiary skuteczności dociepleń, przegląd stanu elewacji budynków. Oferujemy także monitoring dla deweloperów, rzeczoznawców czy geodetów.


Świadczą usługi dla:
DEWELOPERÓW ∙ FIRM BUDOWLANYCH ∙ OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH ∙ ELEKTROCIEPŁOWNI∙ OPERATORÓW SIECI PRZESYŁOWYCH ∙ ZARZĄDCÓW DRÓG I AUTOSTRAD ∙ AGENCJI UBEZPIECZENIOWYCH ∙ TOWARZYSTW ODSZKODOWAWCZYCH ∙ RZECZOZNAWCÓW ∙ GEODETÓW ∙ ROLNIKÓW ∙ PRYWATNYCH WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ORAZ INWESTORÓW

 

   

Podsumowanie Dąbrowskiego Wieczóru Startupowców i Przedsiębiorców!

Europejski Tydzień Startupów

Zagłębiowski Inkubator Przedsiębiorczości wspólnie z Urzędem Miasta w Dąbrowie Górniczej oraz Wyższą Szkołą Biznesu w Dąbrowie Górniczej 7 lutego 2017 r. zorganizował Dąbrowski Wieczór Startupowców i Przedsiębiorców w ramach Europejskiego Tygodnia Startupów!

 

Po raz drugi, z inicjatywy Komisji Europejskiej, 06.02- 10.02.2017r. odbędzie się Europejski Tydzień Startupów (SEW). W inicjatywę zaangażowała się również Dąbrowa Górnicza.

 

Zgodnie z założeniami, Europejski Tydzień Startupów ma za zadanie promowanie najlepszych inicjatyw wspierających przedsiębiorców, skłonienie regionalnych władz, inwestorów i korporacji do tworzenia silniejszych lokalnych ekosystemów, a także udzielenie merytorycznego wsparcia poprzez organizację sesji doradczych.

 

 


 

 

czytaj więcej o Podsumowanie Dąbrowskiego Wieczóru Startupowców i Przedsiębiorców!

 

Nasi partnerzy