Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Artykuły

2. Kongres Mam i Targi Pracy dla Mam już 10 października w Sosnowcu!

2. Kongres Mam i Targi Pracy dla Mam już za nieco ponad miesiąc! Zagłębiowski Inkubator Przedsiębiorczości jako partner wydarzenia zaprasza wszystkie mamy już 10 października do MUZY w Sosnowcu. Czeka na Was dużo wiedzy, szereg atrakcji, świetna atmosfera. 

Plebiscyt Mama Przedsiębiorcza 2017 - zgłoś swoją kandydaturę!

Ruszyły zapisy do Plebiscytu "Mama Przedsiębiorcza" z naszego regionu. Dlatego jeżeli prowadzisz swój biznes, jesteś freelancerką, hand made to Twój sposób na życie albo uczysz języków lub prowadzisz kursy tańca, a może pasjonuje Cię jeszcze coś innego - zgłoś swój udział już dziś!
Pochwal się przed innymi Mamami, bądź dla nich inspiracją do działania, sprzedaj swoje produkty!


Spośród nadesłanych zgłoszeń kapituła Plebiscytu wybierze 3 Mamy Przedsiębiorcze, na które czekają atrakcyjne nagrody. Ogłoszenie wyników podczas Kongresu Mam!


Zgłoszenia i regulamin Plebiscytu dostępny na http://kongresmam.pl/plebiscyt-mama-przedsiebiorcza/

Podsumowanie projektu promocji Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości w szkołach ponadgimnazjalnych!

W roku akademickim 2016/2017 Zagłębiowski Inkubator Przedsiębiorczości zrealizował projekt promocyjno - informacyjny w 20 szkołach ponadgimnazjalnych w 10 miastach województwa śląskiego. Projekt miał na celu zapoznanie uczniów z działalnością Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości oraz specyfiki prowadzenia startupu w jego strukturach. Ponad 1000 uczniów liceów i techników z województwa śląskiego wzięło udział prezentacjach Zagłębiowskiego Inkubator Przedsiębiorczości jako drogi do rozwoju innowacyjnego pomysłu na biznes.

czytaj więcej o Podsumowanie projektu promocji Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości w szkołach ponadgimnazjalnych!

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw!

ZUS2.jpg

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej we współpracy z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych zapraszają do udziału w bezpłatnych szkoleniach dla pracodawców, pracowników oraz uczniów i studentów. Celem projektu jest zapoznanie uczestników z aktualnymi przepisami prawa w zakresie m.in. ubezpieczeń społecznych, zagrożeń powodujących wypadki przy pracy, chorób zawodowych oraz sposobów przeciwdziałania tym zagrożeniom a także prawną ochroną pracy. Trwa rekrutacja do projektu.


rojekt kierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz uczniów szkół ponad gimnazjalnych i studentów z terenu województwa śląskiego. W 32 szkoleniach i seminariach, które zostaną przeprowadzone w 7 miastach województwa udział weźmie ponad 750 osób.  Uczelnia kształci również specjalistów z zakresy prawa pracy i ubezpieczeń społecznych w zakresie studiów I stopnia oraz studiów podyplomowych.

 

czytaj więcej o Zapraszamy na bezpłatne szkolenia dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw!

Kto zdobył najwięcej złota i został dąbrowskim milionerem? Podsumowanie Gry Miejskiej 2017

w dniu 27 maja aż 22 drużyny wyruszyły z centrum miasta na poszukiwania złota Rockesellera w ramach kolejnej edycji Gry Miejskiej! Uczestnicy naszej gry biegając, chodząc pieszo i jeżdżąc rowerem odnajdywali różne punkty, na których wykonywali rozmaite zadania. Partnerem Wydarzenia był Zagłębiowski Inkubator Przedsiębiorczości, Fabryka Pełna Życia oraz Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej.

czytaj więcej o Kto zdobył najwięcej złota i został dąbrowskim milionerem? Podsumowanie Gry Miejskiej 2017

 

Nasi partnerzy