Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Artykuły

Startup Drony 303 - Laureat "Innowatora 2016"

  

www.drony303.pl

 

WIDEO I MONTAŻ
Zespół Drony 303 realizuje profesjonalne klipy reklamowe oraz materiały wizerunkowe do mediów społecznościowych. Filmy z imprez sportowych wykonane z zastosowaniem bezzałogowych statków latających oddają dynamizm dyscyplin, pozwalają spojrzeć na rozgrywki z zupełnie innej perspektywy. 


SKANOWANIE 3D
Drony wykorzystywane przez nas pozwalają na nieszablonowe realizacje – między innymi na fotograficzne skanowanie obiektów, przydatne do wykonywania wizualizacji architektonicznych i planistycznych, lub na skanowanie przedmiotów. Tą techniką można przedstawić w wyjątkowy sposób towary handlowe, przedmioty muzealne, części maszyn czy całe urządzenia. Uzyskujemy efekt skanu 3D, wysokiej jakości fotografie gwarantują precyzyjne przedstawienie rzeczywistego przedmiotu czy obiektu.


INSPEKCJE TECHNICZNE
Firma Drony 303 świadczy również usługi specjalistyczne. Wykorzystywany przez nas sprzęt umożliwia wykonywanie inspekcji technicznych m.in. obejmujących pomiary skuteczności dociepleń, przegląd stanu elewacji budynków. Oferujemy także monitoring dla deweloperów, rzeczoznawców czy geodetów.


Świadczą usługi dla:
DEWELOPERÓW ∙ FIRM BUDOWLANYCH ∙ OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH ∙ ELEKTROCIEPŁOWNI∙ OPERATORÓW SIECI PRZESYŁOWYCH ∙ ZARZĄDCÓW DRÓG I AUTOSTRAD ∙ AGENCJI UBEZPIECZENIOWYCH ∙ TOWARZYSTW ODSZKODOWAWCZYCH ∙ RZECZOZNAWCÓW ∙ GEODETÓW ∙ ROLNIKÓW ∙ PRYWATNYCH WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ORAZ INWESTORÓW

 

   

Owoce Szycia - kreatywnie i własnoręcznie!

Startup Owoce Szycia

Do grona startupowców Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości dołączyła kolejna firma - Owoce Szycia!

 

Pani Anna Korzekwa - Kukla to pasjonatka szycia, szydełkowania i robienia na drutach. Sama o sobie mówi : szyję i plotę. Moje produktu to głównie dekoracje domu - dywany i dywaniki, obrusy, serwety, bieżniki, poszewki na poduszkim pufy i koce. 

 

Prowadzę również warsztaty rękodzieła - szycia, szydełkowania i robienia na drutach - zapraszam do śledzenia wydarzeń na facebooku: https://www.facebook.com/owoce.szycia/

 

To, jak powstają niektóre moje produkty uwieczniam na filmach na kanale youtube: https://www.youtube.com/c/OwoceSzycia

Zapraszam do kontaktu! 

 

BRStudio - strony internetowe przyszłości

Startup BRStudio

Do grona startupowców Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości dołączyła kolejna firma - BRStudio. 


Jeżeli chcesz zbudować profesjonalny wizerunek swojej firmy w internecie jak i poza nim, postaw na nas. Właściciele BRStudio są młodymi i kreatywnymi studentami, którzy swój cenny, wolny czas poświęcą na pracę i rozwój swojej pasji, aby zadbać o wizerunek każdej firmy z jak najlepszej strony. Pierwszym elementem, który buduje relacje i wizerunek w oczach klienta, jest logo, strona internetowa, wizytówka. To dzięki ich przemyślanym projektom firmy zdobywają klientów, którzy później rozpoznają daną firmę. Rok doświadczenia wraz z wielkim zapałem do pracy i nauki daje gwarancję usług BRStudio. Zajmują się oni także w pełni obsługą stron internetowych, od hostingu i domeny aż po pozycjonowanie oraz pełną identyfikację wizualną firmy, logo, wizytówki, ulotki, papiery firmowe.


Zapraszamy na stronę www.brstudio.com.pl 


Startup Lazy-Bag.pl czyli nowy wymiar wypoczynku!

Prezentujemy Państwu Startup Lazy-Bag.pl, który tworzy grupa kreatywnych i pomysłowych studentów. 

 

Jeśli uwielbiasz podróżować, spędzać czas z przyjaciółmi i odpoczywać na plaży, ale zawsze musisz siedzieć na twardych krzesłach, niewygodnie leżeć na ziemi lub tracić dużo czasu na pompowanie materaca, to produkt Lazy-Bag jest właśnie dla ciebie.


Lazy-Bag - dmuchany fotel, który nie zabierze Ci wiele czasu na napompowanie. Jest super wygodny, lekki, a zarazem praktyczny i elegancki. Jeżeli nie chcesz więcej męczyć się niewygodnym leżeniem czy siedzeniem to Lazy-Bag jest tym, czego potrzebujesz.

 

Szczegóły znajdziecie na www.lazy-bag.pl oraz na facebooku.

 

Zobaczcie jak działa Lazy- Bag!

 

AleSzycie - tradycyjne usługi w nowoczesnym wydaniu!

Startup AleSzycie

Do grona startupowców Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości dołączyła kolejna firma - AleSzycie!

 

Prowadzi ją Aleksandra Baruch - technik technologii odzieży, która sama mówi o swojej firmie:

"Wiedziałam od zawsze, że szycie dzieży, firan czy wszelkie przeróbki to nie tylko praca, ale również hobby. Wiadomo, że coś co sprawia Ci przyjemność, zawsze robisz z większym zaangażowaniem. Dlatego podjęłam decyzję, że wezmę sprawy w swoje ręce! Moją działalność zdecydowałam się nazwać AleSzycie! ponieważ uważam, że jestem w stanie zapewnić usługi krawieckie na najwyższym poziomie. Mam piętnastoletnie doświadczenie w branży, jestem kreatywna i zdyscyplinowana, dlatego też oferuję Państwu fachowe doradztwo oraz usługi krawieckie w zakresie: szycie na miarę odzieży (w tym również dziecięcej), poprawki krawieckie (skracanie, zwężanie itp.), naprawa odzieży, szycie bielizny pościelowej, aranżacja okien-szycie firan i zasłon, szycie nietypowych zleceń. Dla zapracowanych- dojazd do klienta. Do każdej usługi paragon fiskalny, a w razie potrzeby faktura VAT. Na razie szyję w mieszkaniu. Co będzie potem…? Trzymajcie kciuki!
Zapraszam do współpracy!"


Zapraszamy na facebooka: AleSzycie

 

 

Nasi partnerzy