Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Artykuły

Warsztat Nauka-Biznes Fake it till you make it: czy w zarządzaniu zespołem można świadomie kreować role?

Jak sterować postrzeganiem własnej osoby przez innych? Jak właściwie i świadomie kreować swój wizerunek? Jak kreować role w zespole, aby pracownicy utożsamili się z nimi całkowicie, poprawiając tym samym skuteczność wykonywanych działań? Czy kreowanie roli można wykorzystać w procesie wyznaczania członkom zespołu ról oraz egzekwowania ich efektywnego wypełnienia przez zarządzającego zespołem?

czytaj więcej o Warsztat Nauka-Biznes Fake it till you make it: czy w zarządzaniu zespołem można świadomie kreować role?

Jak zarzadzać procesami rozwojowo-szkoleniowymi pracowników?

23 listopada 2017 r. o skutecznym wykorzystywaniu potencjału tkwiącego w kompetencjach ludzi w organizacji, o zarządzaniu procesami szkoleniowo-rozwojowymi oraz wynikach badań w tych obszarach rozmawiali eksperci z zakresu motywowania i szkolenia kadra w organizacjach, trenerzy, wykładowcy akademiccy oraz przedstawiciele biznesu.

czytaj więcej o Jak zarzadzać procesami rozwojowo-szkoleniowymi pracowników?

Debata Nauka - Biznes Efektywność biznesowa procesów rozwojowo-szkoleniowych pracowników w organizacjach

Skuteczne wykorzystywanie potencjału tkwiącego w kompetencjach ludzi w organizacji jest wyzwaniem dla zarządzania realizowanego zarówno przez komórki HR, jak i samych menedżerów. Jednym z wymiarów tego wyzwania jest zarządzanie procesami szkoleniowo-rozwojowymi. Bazą do dyskusji będą dostępne badania rynkowe w tym zakresie. Zaproszeni do panelu dyskusyjnego eksperci spróbują naświetlić dzisiejsze uwarunkowania efektywności biznesowej procesów szkoleniowych, identyfikując kluczowe czynniki poprawy tej kluczowej funkcji każdego przedsiębiorstwa.

czytaj więcej o Debata Nauka - Biznes Efektywność biznesowa procesów rozwojowo-szkoleniowych pracowników w organizacjach

Seminarium dla branży ekonomiczno-administracyjno-biurowej oraz poligraficzno-fotograficzno-reklamowej

W dniach 6-7 listopada 2017 r. we Wrocławiu odbędzie się seminarium dla branż: ekonomiczno-administracyjno-biurowej oraz poligraficzno-fotograficzno-reklamowej. Seminaria branżowe i nawiązanie porozumień branżowych są kolejnym krokiem w procesie zmian w kształceniu zawodowym prowadzonym we współpracy z pracodawcami. Uczestnicy seminarium będą dyskutować nad tym, w jakich branżach i zawodach należy kształcić młodych ludzi oraz jak należy weryfikować wiedzę i umiejętności uczniów.

W warsztatach uczestniczyć będą przedstawiciele resortów właściwych dla zawodów ujetych w danej branży, Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, Instytutu Badań Edukacyjnych oraz Ośrodka Rozwoju Edukacji.

czytaj więcej o Seminarium dla branży ekonomiczno-administracyjno-biurowej oraz poligraficzno-fotograficzno-reklamowej

Konferencja "Sukcesy i wyzwania w naukach o zarządzaniu. Od tradycji do współczesności. Współczesne kontynuacje dorobku Karola Adamieckiego"

 

W dniach 16-17 marca 2017 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej gościli najwybitniejsi eksperci z zakresu zarządzania i organizacji Polskiej Nauki. Przyczynkiem do tego wydarzenia była Konferencja Naukowa "Sukcesy i wyzwania w naukach o zarządzaniu. Od tradycji do współczesności. Współczesne kontynuacje dorobku Karola Adamieckiego".

czytaj więcej o Konferencja "Sukcesy i wyzwania w naukach o zarządzaniu. Od tradycji do współczesności. Współczesne kontynuacje dorobku Karola Adamieckiego"

 

Nasi partnerzy