Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Artykuły

Konferencja "Sukcesy i wyzwania w naukach o zarządzaniu. Od tradycji do współczesności. Współczesne kontynuacje dorobku Karola Adamieckiego"

 

W dniach 16-17 marca 2017 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej gościli najwybitniejsi eksperci z zakresu zarządzania i organizacji Polskiej Nauki. Przyczynkiem do tego wydarzenia była Konferencja Naukowa "Sukcesy i wyzwania w naukach o zarządzaniu. Od tradycji do współczesności. Współczesne kontynuacje dorobku Karola Adamieckiego".

czytaj więcej o Konferencja "Sukcesy i wyzwania w naukach o zarządzaniu. Od tradycji do współczesności. Współczesne kontynuacje dorobku Karola Adamieckiego"

Konferencja "Sukcesy i wyzwania w naukach o zarządzaniu. Od tradycji do współczesności. *** Współczesne kontynuacje dorobku Karola Adamieckiego"

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej wspólnie z Wydziałem Zarządzania Politechniki Warszawskiej oraz TNOiK o/Dąbrowa Górnicza zapraszają do udziału
w konferencji

"Sukcesy i wyzwania w naukach o zarządzaniu.

Od tradycji do współczesności.

Współczesne kontynuacje dorobku Karola Adamieckiego"

czytaj więcej o Konferencja "Sukcesy i wyzwania w naukach o zarządzaniu. Od tradycji do współczesności. *** Współczesne kontynuacje dorobku Karola Adamieckiego"

XVI Forum Coachingu i Superwizji

Zapraszamy na szesnastą edycję Forum Coachingu i Superwizji , która odbędzie się 11 stycznia 2017 roku. Partnerami wydarzenia są: ASK Expert oraz Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu.

czytaj więcej o XVI Forum Coachingu i Superwizji

Zjazd Zarządu Głównego oraz Zarządów Oddziałów TNOiK

TNOiK.jpg

Dnia 12 grudnia 2016 roku w Warszawie miało miejsce posiedzenie Zarządu Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa z przedstawicielami zarządów oddziałów i jednostek organizacyjnych TNOiK. W spotkaniu uczestniczyła Prezes oddziału TNOiK działającego przy Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej Katarzyna Szczepańska-Woszczyna. 

czytaj więcej o Zjazd Zarządu Głównego oraz Zarządów Oddziałów TNOiK

XV Forum Coachingu i Superwizji - Transformacja poprzez żonglerkę. 5R – równowaga, relacje, rozwój, radość, relaks

XV Forum Coachingu

W sobotę 3 grudnia w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbędzie się XV Forum Coachingu i Superwizji. Temat przewodni spotkania: Transformacja poprzez żonglerkę. 5R – równowaga, relacje, rozwój, radość, relaks.

Uwaga! Udział w specjalnej części superwizyjnej na podstawie kolejności zgłoszeń.

czytaj więcej o XV Forum Coachingu i Superwizji - Transformacja poprzez żonglerkę. 5R – równowaga, relacje, rozwój, radość, relaks

 

Nasi partnerzy