Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Artykuły

Szanowni Państwo,

 

zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. "Trening Funkcjonalny w Fizjoterapii", która się odbędzie w dniach 20-21 kwietnia 2018 r., podczas Targów Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

 

Organizatorem konferencji jest Katedra Fizjoterapii Wydziału Nauk Stosowanych Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.


Do udziału zapraszamy nie tylko fizjoterapeutów, ale także innych przedstawicieli obszarów nauk medycznych, nauk o zdrowiu oraz kultury fizycznej, które pragną wymienić się obserwacjami i doświadczeniami w zakresie treningu funkcjonalnego lub poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie. Obrady konferencji poprzedzone zostaną krótkimi wykładami wprowadzającymi. 

Osoby zainteresowane mogą wziąć udział w konferencji w formie:

czynnej - wystąpienie ustne z możliwością publikacji prezentowanego doniesienia w czasopiśmie Fizjoterapia Polska (Nr 2, 2018; 10 pkt MNiSW);  biernej - udział w obradach Konferencji;  warsztatowej - udział w zajęciach praktycznych.

 

Nasi partnerzy