Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Artykuły

Wielkanocne spotkanie Rady Ekspertów WSB

Idea kształcenia dualnego i ustawicznego oraz współpraca sektora biznesu z przedstawicielami nauki były głównymi tematami posiedzenia Rady Ekspertów, które odbyło się 18 marca 2016 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

czytaj więcej o Wielkanocne spotkanie Rady Ekspertów WSB

Nowa kadencja Rady Ekspertów WSB

Podsumowanie dotychczasowych działań w obszarze podnoszenia jakości i poziomu upraktycznienia kształcenia, wyznaczenie dalszych kierunków wspólnej aktywności w tym zakresie, a przede wszystkim wręczenie nominacji członkowskich na kolejną 3-letnią kadencję były tematem ostatniego posiedzenia Rady Ekspertów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

czytaj więcej o Nowa kadencja Rady Ekspertów WSB

Przedświąteczne spotkanie Rady Ekspertów w Cieszynie

 W dniu 18 grudnia 2015 roku w siedzibie Wydziału Zamiejscowego WSB w Cieszynie odbyło się spotkanie Rady Ekspertów, któremu przewodniczył Jerzy Nogowczyk, Starosta Powiatu Cieszyńskiego, Przewodniczący Rady Ekspertów Wydziału Zamiejscowego WSB w Cieszynie. Głównym tematem spotkania było omówienie opinii uzyskanych od członków Rady Ekspertów, dotyczących sylwetek absolwenta dla poszczególnych kierunków i specjalności w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie.

czytaj więcej o Przedświąteczne spotkanie Rady Ekspertów w Cieszynie

 

Nasi partnerzy