Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Artykuły

Serwis ankietowy Webankieta.pl partnerem Akademii WSB

Dzięki podpisanemu porozumieniu studenci i pracownicy naukowi Akademii WSB będą mogli bezpłatnie korzystać z funkcjonalności platformy badawczej Webankieta.pl, umożliwiającej tworzenie ankiet na potrzeby m.in. badań naukowych.

czytaj więcej o Serwis ankietowy Webankieta.pl partnerem Akademii WSB

Egzamin TOEIC dla studentów

W dniu 29 czerwca 2018 r. o godz. 10.00 zostanie przeprowadzony egzamin TOEIC dla studentów I, II I III st. oraz słuchaczy studiów podyplomowych Akademii WSB oraz SJO. 

czytaj więcej o Egzamin TOEIC dla studentów

„Open Design and Manufacturing through event based learning” – rusza rekrutacja

Akademia WSB od stycznia 2017 roku realizuje prestiżowy projekt międzynarodowy pn. „A Knowledge Alliance between HEIs, Makers and Manufacturers to boost Open Design & Manufacturing in Europe -  OD&M” w ramach program Erasmus + Knowledge Alliance. Przy realizacji projektu uczelnia współpracuje z jednostkami naukowymi z Włoch, Hiszpanii, Anglii, Holandii oraz Chin.

czytaj więcej o „Open Design and Manufacturing through event based learning” – rusza rekrutacja

IBM rekrutuje!

Światowy lider w kreowaniu, rozwijaniu i produkcji najbardziej zaawansowanych technologii informatycznych poszukuje kandydatów do pracy. To wspaniała okazja do zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy, dającej niezwykle perspektywy rozwoju.

 

czytaj więcej o IBM rekrutuje!

Nowy poradnik praca.pl już dostępny!

Zespół Akademickiego Biura Karier zachęca do zapoznania się z najnowszym poradnikiem praca.pl, który jest dostępny zarówno w wersji elektronicznej, jak i papierowej

czytaj więcej o Nowy poradnik praca.pl już dostępny!

 
Wirtualna Uczelnia
Logowanie do ProLib (Biblioteka)
Nasi partnerzy