Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Artykuły

Maturzysto! Zdobądź stypendium na studia!

Weź udział w konkursie Indeks Star2Star Fundacji Jolanty i Leszka Czarneckich, wybierz studia w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej i zdobądź stypendium w wysokości 1300 zł miesięcznie! Spiesz się! Termin składania wniosków mija 16 maja!

czytaj więcej o Maturzysto! Zdobądź stypendium na studia!

WSB partnerem programu Dąbrowska Rodzinka.pl

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej przystąpiła do miejskiego programu Dąbrowska Rodzinka.pl. Akcja skierowana jest do: członków rodzin wychowujących dwoje dzieci, rodzin wielodzietnych, rodzin zastępczych oraz rodzin wychowujących dziecko niepełnosprawne, zamieszkałych na terenie Dąbrowy Górniczej.

czytaj więcej o WSB partnerem programu Dąbrowska Rodzinka.pl

Wybierz swój kierunek studiów w WSB!

Trwa rekrutacja na studia w semestrze letnim roku akademickiego 2013/2014.

 

Studia I i II stopnia


Studia podyplomowe


Seminarium Doktorskie

 

Pedagogika?Warto!

Pasja, kreatywność i zaangażowanie to podstawowe cechy dobrego pedagoga. Dobrze jeśli kandydaci na studia na kierunku Pedagogika są także osobami opiekuńczymi i empatycznymi. W trakcie praktyk i w pracy zawodowej spotykać się będą nie tylko z dziećmi i młodzieżą, ale także seniorami czy osobami wykazującymi syndrom nieprzystosowania społecznego.

 

Wieloletnie doświadczenie, znakomici specjaliści, praktyki, bieżący monitoring rynku pracy, a przede wszystkim kompleksowe wsparcie rozwoju zawodowego, kompetencji studentów i absolwentów to podstawowe atuty kierunku Pedagogika prowadzonego przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej.  

 

czytaj więcej o Pedagogika?Warto!

 

Nasi partnerzy