Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Artykuły

Promocja do 31 lipca. 600 zł taniej na studiach zaocznych

Zarejestruj się do  31 lipca i skorzystaj z promocji „Im wcześniej tym taniej”  dla kandydatów na studia niestacjonarne/zaoczne .  Zaoszczędzisz aż 600 zł. Wybierz studia i zarejestruj się już dziś.

 

Kierunki studiów I i II stopnia w WSB

czytaj więcej o Promocja do 31 lipca. 600 zł taniej na studiach zaocznych

Kryminalistyka i techniki śledcze - nowość w ofercie WSB

Marzysz o pracy dochodzeniowca? Od zawsze pasjonuje Cię rozwiązywanie zagadek kryminalnych? Swoją zawodową przyszłość wiążesz ze zwalczaniem przestępczości i pracą w służbach mundurowych? Mamy coś dla Ciebie.

 

czytaj więcej o Kryminalistyka i techniki śledcze - nowość w ofercie WSB

Nowe media i grafika użytkowa - studia dla profesjonalistów i pasjonatów

Chciałbyś wiedzieć jak profesjonalnie poruszać się w świecie social media, marketingu, public relations i aplikacji mobilnych? Jak wykorzystywać możliwości, które dają nam nowe media? Jeśli – podobnie jak my – uważasz, że niezbędnym uzupełnieniem kompleksowej wiedzy na temat tych obszarów są praktyczne umiejętności z zakresu grafiki użytkowej – wybierz nową ofertę studiów w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej:specjalność nowe media i grafika użytkowa na kierunku Socjologia.

czytaj więcej o Nowe media i grafika użytkowa - studia dla profesjonalistów i pasjonatów

O Pogotowiu Maturalnym WSB słów kilka

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej od kilku lat z sukcesem przygotowuje uczniów do matury, organizując dla nich bezpłatne kursy. Niezmiennie największym zainteresowaniem cieszą się zajęcia z matematyki, które prowadzi wykwalifikowana kadra akademicka.  W efekcie 100 procent uczniów biorących udział w ostatniej edycji Pogotowia Maturalnego  WSB  pomyślnie zdało egzamin dojrzałości.

czytaj więcej o O Pogotowiu Maturalnym WSB słów kilka

 

Nasi partnerzy