Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

II Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Transporcie Kolejowym

Mamy przyjemność poinformować, że w dniu 19 grudnia 2017 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbędzie się II edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Transporcie Kolejowym. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych uczniów szkół średnich. Wśród nagród między innymi Złoty Indeks uprawniający do bezpłatnych studiów inżynierskich w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej na kierunku Transport.

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do uczestnictwa w II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Transporcie Kolejowym, organizowanym przez Katedrę Transportu Szynowego Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.


Konkurs adresowany jest do uczniów kształcących się w specjalnościach: technik transportu kolejowego, technik dróg i mostów kolejowych, technik elektroenergetyk transportu szynowego, technik automatyk sterowania ruchem kolejowym oraz do wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych, zainteresowanych tematem transportu kolejowego.


Głównym celem wydarzenia jest promowanie wiedzy o transporcie kolejowym poprzez wyróżnienie szczególnie uzdolnionych uczniów w tej dziedzinie, wymiana doświadczeń zawodowych, nawiązanie współpracy między podmiotami kształcącymi w w/w zawodach oraz promocja kształcenia na kierunkach realizowanych w zakresie transportu i kolejnictwa.

 

Wśród nagród między innymi Złoty Indeks uprawniający do bezpłatnych studiów inżynierskich w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej na kierunku Transport, liczne staże i praktyki u liderów branży kolejowej w Polsce oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. 

Konkurs odbędzie się w dniu 19 grudnia 2017 r. (wtorek), w Audytorium Maximum Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej (ul. Cieplaka 1c, 41-300 Dąbrowa Górnicza). Zadaniem uczestników Konkursu będzie rozwiązanie w określonym czasie testu, sprawdzającego wiedzę w zakresie szeroko pojętego transportu kolejowego. Wszelkie informacje szczegółowe na temat zasad Konkursu zamieszczone zostały w regulaminie, dostępnym poniżej. 

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w Konkursie zapraszamy do kontaktu e-mailowego. Zgłoszenia udziału w imieniu Uczniów powinien dokonać Opiekun pod adresem:

katedratransportu@wsb.edu.pl

Szczegółowy plan wydarzenia oraz inne dodatkowe informacje zostaną zamieszczone na stronie internetowej Katedry Transportu Szynowego WSB w najbliższym czasie. Gorąco zachęcamy do jej śledzenia i do udziału w tegorocznej edycji Konkursu!

 

Tu znajdziesz więcej informacji o konkursie.

Powrót do: Start » Uczelnia » Wkrótce w WSB

 

Nasi partnerzy