Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Dołącz do Stowarzyszenia Absolwentów i Studentów WSB

Dołącz do Stowarzyszenia Absolwentów i Studentów WSB

Weź udział w akcjach, szkoleniach, konferencjach i wyjazdach. Buduj relacje oraz integruj społeczność akademicką.

Graj prawdziwie, udawaj szczerze - rzecz o autoprezentacji i marce osobistej - szkolenie dla Absolwentów i Studentów Akademii WSB już 12 czerwca 2018 r.

Jak ważny jest dla ciebie twój wizerunek? Potrafisz go kreować na potrzeby sytuacji?  Czy wiesz, że możesz świadomie wpływać na otoczenie przez to jak wyglądasz, w jaki sposób mówisz i jaką postawę prezentujesz? I osiągać przez to zamierzone cele? Wiesz, w jaki sposób Twoja silna marka osobista może Ci pomóc w realizacji planów zawodowych?

Podczas szkolenia w ramach działalności Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa / o. Dąbrowa Górnicza poznasz sposoby kreowania pożądanego wizerunku swojej osoby w zależności od sytuacji,  w jakiej się znajdujesz – dowiesz się jak wpływać na otoczenie przez swój wygląd, sposób mówienia, mowę ciała. Poznasz niewidoczne zazwyczaj „triki manipulacyjne” stosowane w komunikacji bezpośredniej. Uświadomisz sobie znaczenie mowy ciała i innych elementów komunikacji werbalnej i niewerbalnej. Nauczysz się stosować sprawdzone metody kreowania pożądanego wizerunku oraz otrzymasz praktyczne wskazówki i narzędzia autoprezentacji. Dowiesz się też jak zbudować silną markę osobistą oraz tworzyć strategię jej komunikacji.

 

Trener:

mgr Aneta Gawlas – coach i trener biznesu z bogatą praktyką zawodową, absolwentka prestiżowej szkoły trenerów, kursu European Business Trainer&Coaching Clinic (Corporate Coach U), wykładowca akademicki, z wykształcenia padagog. Ceniona przez uczestników za praktyczne podejście, urozmaicone i angażujące formy prezentacji trudnych zagadnień. Jak sama mówi o sobie: „jej zadaniem jest pomoc innym w realizacji ich celów” – wyposaża ich w niezbędną wiedzę i narzędzia oraz motywuje do osiągania założeń. Specjalizuje się w podnoszeniu kompetencji miękkich pracowników każdego szczebla. Z powodzeniem walczy z mitem nudnych obowiązkowych szkoleń „behapowskich” – zmienia kadrę szkoleniową pokazując zupełnie nowe możliwości prezentacji trudnych tematów.

 

Kiedy:12 czerwca 2019 r. o godz. 17.00

Gdzie: w sali 227 w Akademii WSB

Jak się zapisać: zgłoszenie udziału poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Powrót do: Start » Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów WSB » Aktualności

 

Nasi partnerzy

Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów WSB w Dąbrowie Górniczej

Adres: ul. Cieplaka 1 c,
41-300 Dąbrowa Górnicza
E-mail: info@absolwentwsb.pl
Telefon: +48 (32)262-28-05