Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Finał IV Turnieju Debat Oksfordzkich w Akademii WSB

Reprezentacja IV Liceum Ogólnokształcącego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Olkuszu zajęła II miejsce w Turnieju Debat Oksfordzkich Akademii WSB. Uczniowie „Baczyńskiego” po raz kolejny udowodnili swą wysoką dyspozycję i zamiłowanie do debatowania. To już ich trzeci występ w ścisłym finale.

I miejsce w Finale IV Turnieju Debat Oksfordzkich zdobył Zespół Szkół nr 1 w TychachZwycięska drużyną wywalczyła „Złoty Argument 2019” – symboliczną statuetkę dla zwycięzców IV Turnieju Debat Oksfordzkich Akademii WSB.

 

Parlament Wielkiej Brytanii powinien całkowicie wycofać się z Brexitu pomimo wyniku referendum, a ten kto oddaje wolność w imię bezpieczeństwa nie zasługuje ani na jedno, ani na drugie. Z takimi tezami musieli zmierzyć się uczniowie czterech szkół:

  • IV Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego w Olkuszu
  • IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Sosnowcu
  • Zespół Szkół nr 1 w Tychach
  • Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im. E. Abramowskiego w Katowicach

Debatująceych w finale oceniała Rada Mędrców, w której skład weszli: dr Tomasz Kasprowicz, dr Paulina Polko oraz dr Magdalena Wróbel.

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Olkuszu | WSB Olkusz » Aktualności

 

Nasi partnerzy