Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Festiwal Nauki w Cieszynie 22-24 marca 2017

Za nami iX Festiwal Nauki w Cieszynie, który odbył się w dniach  22 - 24 marca 2017 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Cieszynie. Dziewiąta edycja Festiwalu Nauk w Cieszyniei to liczne wykłady znanych specjalistów z zakresu bezpieczeństwa, logistyki, informatyki , pedagogiki, czy historii ze szczególnym uwzględnieniem lokalnej historii naszego regionu. Nie zabrakło propozycji dla najmłodszych a także warsztatów dla seniorów. 

Festiwal Nauki w Cieszynie to cykliczne, popularnonaukowe przedsięwzięcie, którego celem w nawiązaniu do działalności uczelni jest łączenie dwóch niezwykle istotnych obszarów, jakimi są nauka i biznes. To czas i miejsce, w którym przedstawiane i promowane są osiągnięcia nauki, inicjatywy społeczne oraz przedsięwzięcia naukowo - biznesowe na rzecz rozwoju społeczeństwa. 

 

PROGRAM IX FESTIWALU NAUKI W CIESZYNIE

Patronat Honorowy:

 Powiat Cieszyński Patronat Honorowy Burmistrza Miasta Cieszyna


Patronat medialny

 

Radio90
   Zwrot  

 Partnerzy

Karton Pak Cieszyn  
Edyta Nowak Żółty  EDUFACTOR.pl
ksiestwocieszynskie.blogspot.com

Namei

 

 

 

 

XIII Festiwal Nauki – zadania finansowane w ramach umowy 847/P-DUN/2017 ze środków Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego przeznaczonych na działalność upowszechniającą naukę.

Powrót do: Start » Festiwal Nauki w Cieszynie 2017 » IX Festiwal Nauki w Cieszynie 2017

 

Nasi partnerzy