Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Fabryka Pełna Życia - zaproszenie na konferencję "Jak stworzyć centrum miasta?"

fot. Marcin Wróblewski/ UM DG

fot. Marcin Wróblewski/ UM DG

W 100-lecie nadania praw miejskich Dąbrowie Górniczej, rozpoczyna się realizacja kluczowego dla miasta projektu pn.: Fabryka Pełna Życia – rewitalizacja śródmieścia Dąbrowy Górniczej”. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej jest partnerem projektu.

Dzięki podjęciu skutecznych działań władz miasta, organizacji pozarządowych i mieszkańców doprowadzono do przejęcia terenów byłej fabryki DEFUM, znajdujących się tuż za Pałacem Kultury Zagłębia, wypracowania pomysłu i co istotne pozyskania wsparcia finansowego ze środków Unii Europejskiej na „Modelową Rewitalizację Miast”.
 
Właśnie z tego powodu siódme spotkanie cyklu” Miasta Idei”, które ma za zadanie wypracowanie najlepszych rekomendacji dla miast województwa śląskiego, odbędzie 8 listopada się w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej przy placu Wolności 1. Zaczynamy o 12.30.

AGENDA

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy